OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. blandteknik, monogramsignerad B.O, daterad 1981.

255001. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. blandteknik, monogramsignerad B.O, daterad 1981.

35 x 44 cm.

Mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 44 cm.

Mindre fläckar.

Antal besök: 707