BÄGARE, 2 st, silver, CG Hallberg och D.A.&Co, Stockholm, 1922 resp 1905.

254976. BÄGARE, 2 st, silver, CG Hallberg och D.A.&Co, Stockholm, 1922 resp 1905.

Höjd 12 resp. 13 cm. Total vikt ca 340 g.

Slitage och gravyr, smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 582