ARMBAND i silver, dekor av blommor, Lundquist Ab B A F, Göteborg, 1948.

254969. ARMBAND i silver, dekor av blommor, Lundquist Ab B A F, Göteborg, 1948.

Vikt 20 gram.
Längd 19 cm.
Bredd 1,3 cm.
Stämplad: BAF, X8, Krönt G, Kattfot, S.

Bruksskick.
Slitage vid låset.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 20 gram.
Längd 19 cm.
Bredd 1,3 cm.

Bruksskick.
Slitage vid låset.
Repor.

Antal besök: 4 570