SKÄNK, Gustaviansk stil, Nordiska kompaniet, 1900-tal.

254958. SKÄNK, Gustaviansk stil, Nordiska kompaniet, 1900-tal.

Grönmålat med vit stenskiva. Längd 170, bredd 59, höjd 85 cm.

Ommålat. Mindre märken och slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 041