BIRGER LJUNGQUIST. Nakenstudier, 2 st, blandteknik samt akvarell, signerade och daterade.

254932. BIRGER LJUNGQUIST. Nakenstudier, 2 st, blandteknik samt akvarell, signerade och daterade.

13,5 x 19 cm
13,5 x 18 cm.

Åldersslitage samt ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

13,5 x 19 cm
13,5 x 18 cm.

Antal besök: 1 066