SIGFRID "SIFFRAN" SÖDERGREN. Mor och dotter, Brazzaville, olja på duk, signerad och daterad, Sigfrid. S. -76.

254920. SIGFRID "SIFFRAN" SÖDERGREN. Mor och dotter, Brazzaville, olja på duk, signerad och daterad, Sigfrid. S. -76.

Uppfodrad på pannå.

23 x 31 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Uppfodrad på pannå.

23 x 31 cm.

Antal besök: 1 343