BOEL SCHÖLDSTEIN. Mansfigur, mix media, signerad och daterad -70.

254908. BOEL SCHÖLDSTEIN. Mansfigur, mix media, signerad och daterad -70.

65x50 cm
Oramad.

Mindre hanteringsveck, bristningar i papp, hål efter stift i hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

65x50 cm
Oramad.

Antal besök: 709