FAT, KUPITTAAN SAVI, 4 st, keramik, 1930-tal.

254840. FAT, KUPITTAAN SAVI, 4 st, keramik, 1930-tal.

Diameter ca. 24-35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 24-35 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 025