ÖRHÄNGEN 1 par, 18k guld med diamanter om totalt ca 0,30ct. 1900-talets slut.

254836. ÖRHÄNGEN 1 par, 18k guld med diamanter om totalt ca 0,30ct. 1900-talets slut.

Pigglängd ca 9 mm. Snurrebussar stämplade OPI.
Total vikt ca 1,2 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 1,2 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 799