EN LITEN SILVERBÄNK ELLER PATCHBOX OCH ANDRA FÖREMÅL.
2547820. EN LITEN SILVERBÄNK ELLER PATCHBOX OCH ANDRA FÖREMÅL.
Ett beviljande av vapenförsegling i rött vax i en förgylld metalllock med krona på locket, på ett blått band. En gjuten hartskopia av en George III-sigill eller medalj, 14cm bred. En liten silverlåda stämplad för Birmingham 1800, 2cm och en liknande trälåda. (4).