FAT, mässing, Lars Holmström, Arvika, 1900-talets första hälft.

254772. FAT, mässing, Lars Holmström, Arvika, 1900-talets första hälft.

Längd ca 28 cm.

Slitage. Fläckar, repor, ärg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 28 cm.

Slitage. Fläckar, repor, ärg.

Antal besök: 1 228