VINGLAS med mera. Bland annat Wege Tenn Vittsjö. 1900-tal.

254746. VINGLAS med mera. Bland annat Wege Tenn Vittsjö. 1900-tal.

12 glas, höjd 12.5 cm.
12 glas, höjd 12 cm.
8 glas, höjd 10.5 cm.
2 glas, höjd 13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 glas, höjd 12.5 cm.
12 glas, höjd 12 cm.
8 glas, höjd 10.5 cm.
2 glas, höjd 13 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 088