KOLONN, gustaviansk stil, 18/1900-tal.

254742. KOLONN, gustaviansk stil, 18/1900-tal.

4-kantig form med dekorelement runtom hela.Bredd: 41, Höjd: 85 cm.

Ålderssslitage, samt torrspricka.Något dekorelement saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 717