MODELLTÅG LIMA, JOUEF, RIVAROSSI med flera. 3 lok, 10 vagnar, räls, växlar, trafo med mera.

254715. MODELLTÅG LIMA, JOUEF, RIVAROSSI med flera. 3 lok, 10 vagnar, räls, växlar, trafo med mera.

H0 likström.

Rivarossiloket fungerar. Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 likström.

Antal besök: 894