KORNISCHER, 4 delar, 1800-tal.

254679. KORNISCHER, 4 delar, 1800-tal.

Trä med förgylld pastellage-dekor. Dekor av kottar och akantus. Höjd 40 cm.

Lagningar och skador. Plugg saknas på en kotte.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 954