FLASKSTÄLL med KARAFFER samt SENAPSKANNA, 6 delar, nysilver, 18/1900-tal.

254678. FLASKSTÄLL med KARAFFER samt SENAPSKANNA, 6 delar, nysilver, 18/1900-tal.

Karaffer samt senapskanna, höjd 12-21 cm.

Slitage. Senapskanna utan sked. En karaff trasig samt en senare lagad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 818