MATTA, röllakan, Ida Rydelius, 1900-talets mitt, signerad IR, ca. 242x175 cm.

254672. MATTA, röllakan, Ida Rydelius, 1900-talets mitt, signerad IR, ca. 242x175 cm.

Geometrisk dekor.

Bruksslitage. Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Geometrisk dekor.

Bruksslitage. Smärre fläckar.

Antal besök: 7 270