MATTA, röllakan, Karin Jönsson, signerad JK, ca. 241x172 cm.

254658. MATTA, röllakan, Karin Jönsson, signerad JK, ca. 241x172 cm.

Geometrisk dekor.

Slitage. Fransar saknas ställvis och saknas helt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Geometrisk dekor.

Antal besök: 4 239