HUSMODELLER, 3 st, "Kuwait Towers", 1979.

254623. HUSMODELLER, 3 st, "Kuwait Towers", 1979.

Bemålat trä med paljetter, höjd ca 46 - 90 cm
Proveniens: Gåva till Sune Lindström efter slutförandet av Kuwait Towers.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 267