MOCKASKEDAR,18 stycken, emaljerat förgyllt sterlingsilver.

254451. MOCKASKEDAR,18 stycken, emaljerat förgyllt sterlingsilver.

Total vikt 160 gram.

Slitage samt 2 skedar med liten emaljskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt 160 gram.

Antal besök: 692