SUNE ALEHAMMAR. olja på duk, sign.

25444. SUNE ALEHAMMAR. olja på duk, sign.

Stilleben med tekanna och frukter. 33x46 cm.

Uppfordrad på papp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Uppfordrad på papp.

Antal besök: 3 356