PARTI BESTICK, nysilver, 1900-tal.

254403. PARTI BESTICK, nysilver, 1900-tal.

Bland annat skedar, gafflar, knivar, tårtspadar.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 458