TAKLAMPA, möjligen Orrefors 1940-tal.

254322. TAKLAMPA, möjligen Orrefors 1940-tal.

Total höjd 65 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 65 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 468