DRYCKESKANNA, tenn, Gustaf Wilhelm Lindberg, Örebro 1855.

254224. DRYCKESKANNA, tenn, Gustaf Wilhelm Lindberg, Örebro 1855.

Höjd ca. 20 cm.

Slitage, repor, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 20 cm.

Slitage, repor, slagmärken.

Antal besök: 1 000