MATSERVIS, 58 delar, porslin, Schlaggenwald, 1900-tal.

254192. MATSERVIS, 58 delar, porslin, Schlaggenwald, 1900-tal.

11 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 entrétallrikar, 12 assietter, 4 uppläggningsfat, 4 uppläggningsskålar, soppterrin, kanna, såskanna.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 806