BOKSNURRA, trä, 1900-talets mitt.

254165. BOKSNURRA, trä, 1900-talets mitt.

Grönmålad med galler. Längd samt bredd inklusive ben: ca 60, Höjd: 74 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 284