BROSCH, troligen Estrid Ericsson för firma Svenskt Tenn.

254123. BROSCH, troligen Estrid Ericsson för firma Svenskt Tenn.

tenn samt delvis förgyllt, i form av träd och grenar.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 874