LOCKURNA, porslin, Dresden.

LOCKURNA, porslin, Dresden.
254059. LOCKURNA, porslin, Dresden.

Dekor av blommor, fåglar och insekter. Total höjd ca 38 cm.

Slitage, enstaka nagg, avslag och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 461