FICKUR, silver, Longines, 1900-tal.

253974. FICKUR, silver, Longines, 1900-tal.

Fickur i förgyllt silver, boett märkt Argent
Diameter ca 5 cm.

Boett samt förgyllning med slitage, glas och urtavla utan anmärkning, ej genomgången.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 5 cm.

Nycklar saknas.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 919