TOSHIKI KARASAWA. "Just a print", provtryck, signerad och daterad -80.

25392. TOSHIKI KARASAWA. "Just a print", provtryck, signerad och daterad -80.

33,5 x 43,5 cm.

Ej examienrad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

33,5 x 43,5 cm.

Ej examienrad ur ram.

Antal besök: 1 710