Skinkfat, Höganäs, 32 x 44 cm.
Stor skål, signerad Thunell (Johan), diameter 37,5 cm.
Fat, diameter 28,5 cm.
Fat, diameter 32 cm.
Fat, diameter 29,5 cm.
Karott, diameter 17 cm.
Lätt bruksslitage.
Fat, diameter 28,5 cm.
Fat, diameter 32 cm.
Fat, diameter 29,5 cm.
Karott, diameter 17 cm.
Lätt bruksslitage.