OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, sign O. Lindberg och daterad 1919.

253906. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, sign O. Lindberg och daterad 1919.

Romeo och Julia.
Ca. 123x73 cm.

Krackelyr och veck på duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Romeo och Julia.
Ca. 123x73 cm.

Krackelyr och veck på duk.

Antal besök: 1 122