BRUDKLÄNNING, 3 delar, 1970-tal.

253851. BRUDKLÄNNING, 3 delar, 1970-tal.

Ca storlek 36-38. Bolero i dun. Slöja.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage.

Antal besök: 1 103