ARVID LINDOFF. Olja på duk.

ARVID LINDOFF. Olja på duk.
253845. ARVID LINDOFF. Olja på duk.

Järnvägsmotiv, sign och dat 1912, 58x97 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 534