KRUKOR, 4 st, keramik, Arabia och Rörstrand, 1900-talets första hälft.

253774. KRUKOR, 4 st, keramik, Arabia och Rörstrand, 1900-talets första hälft.

Höjd ca. 10,5-23 cm.

Slitage. En med invändig krackelering. En med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 10,5-23 cm.

Antal besök: 820