SKÄNKSKÅP, med tallrikshylla, Carl Malmsten, 1900-tal.

253772. SKÄNKSKÅP, med tallrikshylla, Carl Malmsten, 1900-tal.

Brännmärkt, längd 110, bredd ,6, höjd 195 cm.

Slitage, stötskador, fläckar, repor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 916