MATSALSMÖBLEMANG i rokoko-stil, 10 delar.

253768. MATSALSMÖBLEMANG i rokoko-stil, 10 delar.

Möblemang med 6 stolar och bord i mahognyfaner.
Stolar med genombruten ryggbricka och löstagbar tygklädd sits
Rygghöjd, 95 cm, modellnummer, 9834
Bord
Höjd, 72 cm
Diameter, ca 110 cm
3 Iläggsskivor, bredd 43 cm.

Bruksskick.
Repor.
Solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord
Höjd, 72 cm
Diameter, ca 110 cm
3 Iläggsskivor, bredd 43 cm.

Bruksskick.
Repor.
Solblekt.

Antal besök: 1 353