Brosch, stämplad Mexico T5-01, 925, höjd 7,5 cm
Brosch med pärla, stämplad 925, längd 3,6 cm
Brosch, Ge-Kå-Smyckek G Kaplan 1960, höjd 4,5 cm
Hänge, kors, Ceson Guldvaru Ab, Stockholm, höjd 4 cm
Ringar 2 st. Janson Guldvaru Ab Victor, Lindesberg, diameter 18 mm
Hänge, hjärta, Hedbergs Guld, Dalsjöfors 1975, längd 4,1 cm
Manschettknappar, ett par, Guldvaruaktiebolaget G. Dahlgren & Co Ab, Malmö
Hänge med fyrklöver, Metallfabriks A/B C C Sporrong & , diameter 2,1 cm
Servettring, Ceson Guldvaru Ab, Göteborg
Armband 2 st, otydliga stämplar, längd ca 19 cm
Vikt ca 105 gram.
Brosch med pärla saknar nålen, bruksslitage.
Vikt ca 105 gram.