Gomér & Andersson Linköping
Konst
Grafik
WERNER PFEIFFER. "Electric Bowtie", färglitografi med kretskort. Signerad.
25373. WERNER PFEIFFER. "Electric Bowtie", färglitografi med kretskort. Signerad.
55 x 76 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 x 76 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 410