DAN WOLGERS. telefonkatalog 1992.

2536911. DAN WOLGERS. telefonkatalog 1992.

27x21 cm

PROVENIENS: Jan och Ulla Hannerz, Gamla Stan, Stockholm.

Smärre slitage, ej genomgången.

Dan Wolgers (Född 1955)

Tema

Ett samlarhem från Gamla stan - Familjen Hannerz

Gör en kostnadsfri värdering!

27x21 cm

Dan Wolgers (Född 1955)

Tema

Antal besök: 4 943