DÄCK, 4 st, med aluminiumfälgar.

253573. DÄCK, 4 st, med aluminiumfälgar.

17 tum.

Slitna däck, slagmärken/skador, repor på fälg.

Gör en kostnadsfri värdering!

17 tum.

Antal besök: 800