KRUS MED LOCK i keramik, 3 st, Höganäs.

253537. KRUS MED LOCK i keramik, 3 st, Höganäs.

1 krus, höjd 25 cm, 3L-krus med 4L-lock
1 krus, höjd 22 cm, 2L
1 krus, höjd 16 cm, 1L
Stämplade HB, Höganäs.

2L Krus kantnagg
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 krus, höjd 22 cm, 2L
1 krus, höjd 16 cm, 1L
Stämplade HB, Höganäs.

2L Krus kantnagg
Bruksslitage.

Antal besök: 2 356