1 krus, höjd 25 cm, 3L-krus med 4L-lock
1 krus, höjd 22 cm, 2L
1 krus, höjd 16 cm, 1L
Stämplade HB, Höganäs.
2L Krus kantnagg
Bruksslitage.
1 krus, höjd 22 cm, 2L
1 krus, höjd 16 cm, 1L
Stämplade HB, Höganäs.
2L Krus kantnagg
Bruksslitage.