DRYCKESKANNA, tenn, Johan Lindwall, Nyköping 1850.

253510. DRYCKESKANNA, tenn, Johan Lindwall, Nyköping 1850.

Höjd ca. 20 cm.

Slitage, slagmärken, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 20 cm.

Slitage, slagmärken, lagning.

Antal besök: 702