PUNCHKYLARE, med 6 muggar, tenn, 1900-tal.

253488. PUNCHKYLARE, med 6 muggar, tenn, 1900-tal.

Kylarens höjd 24, diameter 25 cm.
Muggarnas höjd 4cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Muggarnas höjd 4cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 162