KOFFERT, 1900-talets första hälft.

25346. KOFFERT, 1900-talets första hälft.

Längd 81, bredd 51 höjd 34 cm.

Slitage och smärre skador, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 730