BETJÄNT, trä, 1900-tal.

BETJÄNT, trä, 1900-tal.
253444. BETJÄNT, trä, 1900-tal.

Bemålad. Höjd ca. 67 cm.

Slitage, repor, märken. Sprickor på fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålad. Höjd ca. 67 cm.

Antal besök: 730