BARNSTOL, Hokus Pokus, 1900-tal.

2534195. BARNSTOL, Hokus Pokus, 1900-tal.

Stomme i trä. Delvis bemålat. Dubblerar som gunghäst. Etikettmärkt. Höjd, som stol, ca 85 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar. Dela saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 379