Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
FRITZ SMEDBERG. Olja på pannå, signerad och daterad Smedberg -63, "Höstkväll i Svartdal Telemark Norge".
253351. FRITZ SMEDBERG. Olja på pannå, signerad och daterad Smedberg -63, "Höstkväll i Svartdal Telemark Norge".
38 x 46 cm.
Smärre färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
38 x 46 cm.
Smärre färgbortfall.
Gästriklands Auktionskammare
971