FRITZ SMEDBERG. Olja på pannå, signerad och daterad Smedberg -63, "Höstkväll i Svartdal Telemark Norge".

253351. FRITZ SMEDBERG. Olja på pannå, signerad och daterad Smedberg -63, "Höstkväll i Svartdal Telemark Norge".

38 x 46 cm.

Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 46 cm.

Smärre färgbortfall.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 272