BERNDT WENNSTRÖM. Färglitografi, numrerad och signerad 32/220 B. Wennström -86.

253337. BERNDT WENNSTRÖM. Färglitografi, numrerad och signerad 32/220 B. Wennström -86.

Berndt Wennström, född 1945.
63 x 76 cm.

Berndt Wennström (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Berndt Wennström, född 1945.
63 x 76 cm.

Berndt Wennström (Född 1945)

Antal besök: 2 905