CHIFFONJÉ, 1800-tal.

25332. CHIFFONJÉ, 1800-tal.

Nycklar finns. Längd 110 bredd 52 höjd 124 cm.

Slitage och skador. Skrivskivan går inte att fälla ner helt. Lådor i inreningen har satt sig. Understa lådan går ej att låsa upp.

Gör en kostnadsfri värdering!
25332. CHIFFONJÉ, 1800-tal.

Antal besök: 669